سامانه پيام كوتاه ،سامانه پيام كوتاه رايگان ،نمايندگي سامانه پيام كوتاه
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 41
دیروز : 7
افراد آنلاین : 1
همه : 3073
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

حذف پنجمين مانع جدي كسب و كار با تصويب طرح اصلاح قانون چك

 

در صورت تصويب طرح اصلاح قانون چك در صحن علني مجلس، هم تعداد چك هاي برگشتي به

 

عنوان پنجمين مانع جدي كسب و كار به شدت كاهش مي يابد و هم امكان احقاق حقوق دريافت

 

كنندگان اين چك‌ها فراهم مي‌شود.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري توانا خبرگزاري فارس، در سال‌هاي اخير، «چك برگشتي» يكي از

 مهم‌ترين موانع بهبود فضاي كسب‌وكار از نظر فعالان و بنگاه‌هاي اقتصادي بوده است. ماجرا از اين قرارست

 كه در شرايط ركود اقتصادي و تنگناي مالي در سال‌هاي اخير، فعالان و بنگاه­هاي اقتصادي به سمت معاملات

مدت‌دار از طريق چك حركت كرده‌اند.

با اين وجود، عدم ساماندهي و تقويت اعتبار و اطمينان به چك به‌عنوان مهم‌ترين ابزار خريد مدت‌دار منجر به

ايجاد مشكلات روزافزون براي فعالان و بنگاه هاي اقتصادي  و وخيم‌تر شدن اوضاع كسب‌وكار شده است. 

اين امر با افزايش ريسك معاملات و ناامني در فضاي كسب‌وكار، مانع رونق توليد و اشتغال‌زايي شده است. مطابق آمارهاي بانك مركزي، حدود 17 ميليون فقره چك در سال 95 برگشت خورده است. همچنين بر اساس گزارش مركز پژوهش‌هاي مجلس در سال‌هاي اخير وخيم‌تر شده به گونه‌اي كه شاخص چك‌هاي برگشتي كه در تابستان 92 و 93 از نظر بنگاه هاي اقتصادي چهاردهمين مانع و دغدغه تاثير گذار بر محيط كسب و كار بوده است، در تابستان 95 به ششمين مانع جدي كسب و كار تبديل شده است كه نشان از وخامت اوضاع چك در سال‌هاي اخير دارد.

اين شاخص در زمستان 95 هم به پنجمين مانع جدي كسب و كار تبديل شده است. اما چرا چك برگشتي اينقدر براي فعالان و بنگاه هاي اقتصادي، مهم و آزاردهنده بوده و اصلاح آن يكي از اولويت‌هاي اقتصاد كشور است؟

*دو مشكل كليدي فعالان اقتصادي در حوزه چك

 

فعالان و بنگاه‌هاي اقتصادي با دو مشكل كليدي درباره چك و بخصوص چك برگشتي دست و پنجه نرم مي كنند كه عبارتند از:

الف- عدم اميدواري به احقاق حقوق با توجه به سازوكارهاي موجود و هزينه‌هاي بالاي آن: براساس آمارها، تعداد پرونده‌هاي حقوقي و كيفري تشكيل‌شده در خصوص مطالبه وجه چك برگشتي در سال 94، كمتر از 4 درصد تعداد چك‌هاي برگشتي در همان سال بوده است.

همچنين بررسي‌هاي صورت گرفته نشان مي‌دهد كه رسيدگي به پرونده‌هاي مطالبه وجه چك معمولا حدود 1 تا 2 سال به طول مي‌انجامد كه در اين‌ بين وجود برخي گريزگاه‌هاي حقوقي ناشي از فرآيندهاي ناقص و نادرست رسيدگي مانند اعسار و ابلاغ نيز بر مشكلات و فرسايش‌هاي زماني فوق افزوده است.  توسل متقلبانه به اين خلأهاي حقوقي در برخي موارد در عمل اميدي براي احقاق حق گيرنده چك باقي نمي‌گذارد و اجراي حكم صادره را با بن‌بست جدي مواجه مي‌كند.

از طرف ديگر، هزينه دادرسي اين پرونده‌ها هم واقعا بالاست. در طي فرآيند رسيدگي چك در دعاوي حقوقي (به‌عنوان بالاترين سهم مسيرهاي قضايي مطالبه وجه چك) هزينه دادرسي و هزينه مربوط به وكيل بسته به شرايط تقريباً به 20 درصد مبلغ چك مي‌رسد. البته مهم‌ترينهزينه يك پرونده چك، هزينه فرصت ازدست‌رفته دارنده چك است. به همين دليل بسياري از فعالان اقتصادي هنگام برگشت خوردن چك ترجيح مي‌دهند به دستگاه قضايي مراجعه نكنند و حق خود را از طرق ديگر پيگيري كنند.

ب- ريسك بالاي دريافت چك برگشتي بخاطر عدم وجود ابزار اعتبار سنجي صادركنندگان چك: عدم تقارن اطلاعات هنگام انجام معامله، يكي از مهمترين مشكلات فعالان و بنگاه‌هاي اقتصادي در حوزه چك است بدين معني كه صادركننده چك نسبت به كالاي فروشنده يا گيرنده اشراف نسبي اطلاعاتي دارد، اما گيرنده هيچ امكاني براي اطلاع از وضعيت اعتباري صادركننده چك ندارد.

در واقع، الان گيرنده‏ چك هيچگونه اطلاعي از وضعيت اعتباري صادركننده، سابقه‏ چك‌هاي صادرشده و برگشتي ندارد و در نتيجه، معمولا ريسك برگشت خوردن چكي كه دريافت مي كند، بالاست. همين وضعيت موجب شده است كه بسياري از فعالان و بنگاه هاي اقتصادي، چك را عمدتا از اشخاصي بپذيرند كه سابقه فعاليت با آنها داشته اند يا به نحوي شناختي از آنها به دست آورده اند.

 

*اصلاح قانون چك، كليد پايان دادن به دردسرهاي چك برگشتي

در حالي اين مشكلات فعالان و بنگاه هاي اقتصادي در حوزه چك وجود دارد كه اين افراد و بنگاه ها، ناگزير به خريد نسيه و مدت‏ دار هستند و در ايران، چك اصلي‌ترين، سهل‌الوصول‌ترين و ارزان‌ترين ابزار معامله‌اي است كه اين كاركرد را براي آنها ايجاد مي‏كند به گونه اي كه طبق آمارهاي بانك مركزي، بيش از 42 درصد حجم منابع مالي كشور از طريق چك جابه‌جا مي‌شود.

در نتيجه، برطرف شدن اين مشكلات براي بهبود فضاي كسب و كار كشورمان از اولويت خاصي برخوردار است. بررسي هاي صورت گرفته توسط كارشناسان و مراكز پژوهشي معتبر مانند مركز پژوهش هاي مجلس نشان مي‌دهد كه كاهش اعتبار چك نزد فعالان اقتصادي و وجود چندين ميليون برگه چك برگشتي معلول خلاء‌ها و نواقصي است كه در قانون فعلي چك و سيستم بانكي وجود دارد. 

بر همين اساس و با هدف پايان دادن به كابوس چك برگشتي براي فعالان و بنگاه هاي اقتصادي، گروهي از نمايندگان مجلس دست به كار شدند و طرح اصلاح قانون صدور چك را تهيه كردند تا يكي از مهم‌ترين موانع بهبود فضاي كسب‌وكار برطرف شود. اين طرح با امضاي 45 نفر از نمايندگان مجلس در تاريخ 30 خردادماه 95 اعلام وصول شد. براي بررسي و تكميل اين طرح، كارگروهي در كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شكل گرفت.

بررسي جزئيات اين طرح از اواسط سال 96 در دستور كار كميسيون قضايي و حقوقي مجلس قرار گرفت و نهايتا در 28 فروردين ماه 97 به تصويب اين كميسيون رسيد. نمايندگان مجلس با در اولويت قرار گرفتن طرح اصلاح قانون صدور چك در جلسه چهارشنبه 10 مردادماه موافقت كردند و در نتيجه، از يكشنبه اين هفته شاهد بررسي آن در صحن علني مجلس خواهيم بود.

 

*سازوكارهاي هوشمندانه طرح اصلاح قانون صدور چك براي حل مشكلات فعالان اقتصادي

در طرح اصلاح قانون صدور چك كه تصويب آن مورد تاكيد مركز پژوهش هاي مجلس و كارشناسان قرار دارد، سازوكارهاي مناسبي براي حل مشكلات فعالان و بنگاه هاي اقتصادي در حوزه چك پيش بيني شده است.  اين سازوكارها عبارتند از:

الف- پيش‌بيني امكان استعلام آني وضعيت اعتباري صادركنندگان چك: مطابق ماده 8 اين طرح، بانك مركزي مكلف است ظرف دو سال پس از تصويب اين قانون، با استفاده از زيرساخت‌هاي موجود تمهيداتي را فراهم نمايد تا امكان استعلام آخرين وضعيت اعتباري صادركننده چك شامل سقف اعتبار مجاز و سابقه چك‌هاي برگشتي در سه سال اخير و ميزان مانده تعهدات چك‌هاي تسويه نشده را براي دريافت‌كننده به صورت آني ميسر شود.

در واقع، با تصويب اين ماده امكان برقراري تقارن اطلاعات هنگام صدور برگه چك با ايجاد امكان استعلام وضعيت اعتباري در سامانه صياد فراهم مي‌شود. در نتيجه، مانع بزرگ فعالان و بنگاه‌هاي اقتصادي براي دريافت چك از افراد و بنگاه هاي ناشناس برطرف مي شود و امكان اعتماد كردن به آنها فراهم مي‌شود.

ب- صدور اجرائيه عليه صادركننده چك برگشتي از مسير حقوقي بدون رسيدگي قضايي: در ماده 9 اين طرح با هدف كاهش اطاله دادرسي و دستيابي سريع دارنده چك به طلب خود، پيش بيني شده است تا چك هايي كه شرايط مقرر شده را دارا هستند، بدون رسيدگي ماهوي در دادگاه، با طي تشريفات شكلي از طريق اجراي احكام دادگستري به اجرا گذاشته شوند.

با توجه به آنچه گفته شد، انتظار مي‌رود اكثريت نمايندگان مجلس با تصويب طرح اصلاح قانون صدور چك موافقت كنند و گام بزرگي در راستاي خشكاندن چك برگشتي به عنوان پنجمين مانع جدي كسب و كار بردارند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۱:۳۹ ] [ smsreson ]

!!!....چرا پيام كوتاه....!!!                              

 

پنل اس ام ااس

 

 

 

هرروزه صاحبان كسب و كار، شركت ها و بازاريابان به طور مداوم به دنبال موثر ترين وكم هزينه ترين راه  براي فروش محصولات و معرفي نوع كسب وكار خود به مخاطبان هستند .

پنل اس ام اس ، 5 دليل (چرا پيام كوتاه) براي شما دارد

1. ۹۹%نرخ بازار

بله، اين بدان معني است كه اگر شما يك متن  پيامكي به 100 نفراز  مخاطبين  ارسال كنيد، 99 نفراز آنها ، پيام را باز كرده و متن پيام را ميخوانند. در حقيقت، 90٪ از آن 99 نفر پيامك را در عرض ۱ الي ۳دقيقه بعد ازارسال  پيامك تحويل ميگيرند.

2. مقرون به صرفه

شما با استفاده از، اپليكيشن پيام رسان همراه، ميتوانيد هزينه هاي ارسال انبوه پيامك خود  را با پنل اس ام اس شيراز  به ميزان قابل توجه اي ، به ازاي هر پيام كوتاه به مبلغ باورنكردني هر پيامك تنها ۱۰ ريال كاهش دهيد، نمايندگي پيامك شيراز، هزينه هاي ارتباطات و بازاريابي را به شدت كاهش مي دهد. تماس تلفني پرهزينه وخسته كننده است ،  ايميل را، هم اكثرا نسبت به آن بي تفاوت هستند ويا نخوانده حذف ميكنند.

3. بدون صندوق "هرزنامه" با اس ام اس

بر خلاف پست الكترونيكي، كه بعضي پيام ها را در صندوق هرزنامه نگه ميدارد،شماميتوانيد مطمئن باشيدكه بعد از  ارسال يك دسته از پيام ها ، تمام پيام ها به صندوق ورودي  گيرنده مي آيند و همه پيامك ها در يكجا جمع ميشوند. اين به اين معني است كه هيچ پيام نرسيده اي به دست مخاطب وجود نخواهد داشت.نكته قابل توجه اين ميباشد درصورت وجود مخاطبان درليست سياه يا بلك ليست مخابراتي كليه هزينه قابل بازگشت ميباشد ودرصورت تمايل ميتوانيد با خطوط ارسال خبري پيام هاي بلك ليست خودرا ارسال نماييد.

درضمن درصورتي كه از خطوط 2000 پنل اس ام اس شيراز استفاده نماييد كليه هزينه ارسال هاي ناموفق وگوشي هاي خاموش عودت داده ميشود.

4. پيام دو طرفه

هنگامي كه پيامك خود را به مخاطبين خود ميفرستيد،آنها قادر به پاسخ به پيام هستند، كه ارتباط دو طرفه بين شما و انها باز ميشود.شركت اهورا اطلس فارس سامانه اي براي تعامل دوطرفه بين فروشنده وخريدار(عرضه وتقاضا)، دارد كه با استفاده از سامانه تعاملي پيامكي،هر شخص هركجا و هرزمان  هرچه را كه  نميداند و بخواهدرا  ميتواند داشته وبداند.  

5. غير فعال كردن

گيرندگان پيام كوتاه  شما مي توانند با ارسال كلمه OFFاز دريافت مجدد پيامك انصراف دهند.

ميخواهيد شروع كنيد؟ به سادگي آب خوردن ،ميتوانيد همين  امروز شروع به ارسال اس ام اس كنيد.

 

پنل پيامك شيرازبا افتخار به شما خدمات باورنكردني ارائه ميدهد.باما تماس بگيريد. 07137325725


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۹:۲۰ ] [ smsreson ]

سفير ايران:‌ خبر قطع صادرات برق ايران به عراق نادرست است/ تظاهرات‌هاي عراق تصنعي نيست

 

سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد با رد توقف صادرات برق ايران به عراق، درباره تظاهرات‌هاي اخير در اين كشور گفت كه اين اعتراضات داراي بعد مدني و اجتماعي است.

به گزارش گروه بين‌الملل خبرگزاري فارس، اعتراضات اخير شهروندان عراقي در برخي از شهرهاي جنوب و مركز عراق،  يكي از مهمترين رخدادهاي سياسي - اجتماعي است كه بحث‌هاي زيادي درباره چرايي آن مطرح شده و شائبه‌هاي زيادي در ارتباط با وجود دست‌هاي پنهان خارجي در منحرف كردن اعتراضات به سمت و سوي خاص ايجاد شده است.

علاوه بر اين، رويكرد جمهوري اسلامي ايران درباره رويدادهاي اعتراضي در عراق، يكي از موضوعاتي است كه در كانون توجهات رسانه‌ها و تحليل‌گران قرار گرفته است.

«ايرج مسجدي» سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق در گفت‌وگو با پايگاه خبري «الوقت»ادعاهاي برخي رسانه‌هاي ضدايراني مبني بر قطع صادرات برق ايران به عراق، به عنوان ريشه اصلي آغاز اعتراضات را رد كرد و به صراحت قطع صادرات ايران به عراق را نادرست دانست.

اعتراضات عراق بُعدي مدني و اجتماعي دارد

ايرج مسجدي در تحليل خود از علل اصلي اعتراضات اخير كشور عراق، گفت كه ريشه اصلي و واقعي اعتراضات اخير عراق، مطالبات مردم از حكومت  بوده كه در راستاي خواسته‌هايي همچون حل مشكلات رفاهي و خدماتي در زمينه برق و آب مطرحند. بنابراين اعتراضات بيشتر بُعد مدني و اجتماعي داشته و با توجه به انتظارات و مطالباتي كه درباره تامين نيازهاي خود از حكومت دارند، امري معمول به نظر مي‌رسد.

وي افزود: علاوه بر اين، شهروندان عراقي تا حدود زيادي از عملكرد جريان‌ها و احزاب سياسي عراقي نيز ناراضي‌اند كه چرا مطالبات آنها را پيگيري نمي‌كنند.

اعتراضات عراق خودجوش است و احتمال سوء‌استفاده وجود دارد

 سفير ايران در كشور عراق با تاكيد بر خودجوش بودن حركتي كه  شبكه‌هاي اجتماعي در سازماندهي آن نقش دارند، بر اين امر تاكيد كرد كه زماني كه اين حركت اعتراضي اجتماعي آغاز شد، برخي نيروها با ورود به عرصه تلاش كردند كه از موج اعتراضات به نفع خود، بهره‌برداري كنند.

مسجدي ادامه داد: اما اين فرضيه كه  اعتراضات مدني عراق را نيروهاي خارجي و برخي جريان‌هاي سياسي داخلي منحله عراق همچون حزب بعث هدايت مي‌كنند، تا حدود زيادي نادرست است.

وي دليل اين مسئله را اين گونه توضيح مي‌دهد: زيرا از يك سو با توجه به بيانيه احزاب سياسي عراقي شاهد بوديم كه همگان بر احترام به خواست مردم تاكيد كردند و از سوي ديگر تاكيد داشتند كه با پرهيز از خشونت، جان شهروندان تهديد نشود و اموال عمومي تخريب نشوند. لذا مي‌توان اينگونه گفت كه امكان سوء استفاده جريان‌هاي خارجي وجود دارد اما اين به معناي تصنعي بودن اعتراضات نيست.

ايران صادرات برق را به عراق قطع نكرده است

همچنين، ايرج مسجدي در ارتباط با ادعاهاي مطرح مبني بر قطع صادرات برق ايران به عراق به علت بدهي‌هاي بغداد و تاثير آن بر اعتراضات، اظهار داشت: واقعيت اين است كه ايران ميزان مشخصي برق را به كشور عراق صادر مي‌كند و در فصولي كه نياز به مصرف برق تا حدودي بيشتر مي‌شود، اين مساله طبيعي است كه ميزان صادرات تا حدودي در راستاي مصرف داخلي ايران كاهش پيدا كند.

سفير ايران در عراق افزود: توقف صادرات برق ايران به هيچ عنوان واقعيت ندارد، بلكه فقط در ساعاتي معين اين برق قطع مي‌شود؛ اگر قطع صادرات واقعيت داشت به طور كامل ارسال برق قطع مي‌شد؛ نه اينكه در ساعاتي از روز.

وي تصريح كرد: بايد به اين امر توجه داشت كه شب‌ها به طور كامل برق وصل است و شهروندان عراقي از آن استفاده مي‌كنند. يعني در ساعاتي كه مصرف برق كاهش پيدا مي‌كند، ارسال برق نيز به طور كامل انجام مي‌شود.

مسجدي در ادامه تاكيد كرد: كاهش صادرات برق به هيچ عنوان با مسئله بدهي‌هاي بغداد به تهران، ارتباط ندارد. اين مسئله‌اي است كه در توافقات با مسئولان عراقي نيز مطرح شده، بر اين مبنا كه ايران بر اساس توانايي برق را صادر مي‌كند و زماني ممكن است حجم آن كاهش يا با افت فشار همراه باشد. حتي عنوان شده كه در مقاطعي اين امكان وجود دارد مصرف داخلي بالا برود و بر ميزان صادرات تاثير بگذارد. لذا اين موضوع كاملا مسئله‌اي طبيعي و فني است.

بدهي‌هاي عراق به ايران در زمينه انرژي در حال پرداخت است

همچنين، سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق درباره بدهي‌هاي عراق به ايران تصريح كرد: دولت عراق در قالب يك چارچوب تعيين شده در حال پرداخت اين بدهي‌هاست. هر چند تعويق در پرداخت‌ها ممكن است اتفاق افتاده باشد اما در اصل، بغداد متعهد است كه وجوهات بدهي خود را بپردازد. در مجموع موضوع برق و كاهش صادرات آن از سوي ايران، به هيچ عنوان با اعتراضات عراق ارتباطي ندارد.

پاسخ‌گويي دولت به خواست معترضان راه‌حل گذار از بحران است

 ايرج مسجدي در بخش پاياني اين مصاحبه درباره  وظايف دولت و احزاب سياسي عراقي در قبال اعتراضات اخير اظهار داشت: دولت و مسئولين عراقي مي‌بايست به خواسته‌هاي شهروندان عراقي احترام بگذارند و رسيدگي به مشكلات را در صدر اولويت‌هاي خود قرار دهند اما اين مسئله نيز ضروري است كه نبايد آنها اجازه تخريب اموال عمومي و انحراف در اصل خواسته‌ها را به معترضان بدهند.

وي توصيه كرد: دولت مي‌بايست تلاش كند كه رسيدگي به  مشكلات مردم را در دستور كار قرار دهد. با اين وجود، اين بدين معنا نيست كه به شكل سريع همه مشكلات حل خواهند شد؛ زيرا انجام خدمات امري نيست كه در مقطع زماني كوتاه امكان‌پذير باشد. ار سوي ديگر، مردم نيز اگر مشاهده كنند كه دولت در حال تلاش است و قصد دارد كاستي‌ها را جبران كند؛ به طور حتم رو به ثبات فراگير حركت خواهند كرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۸:۲۴ ] [ smsreson ]

روي آوري شركت هاي اينترنتي به پنل اس ام اس

پنل اس ام اس شيراز

شركت هاي اينترنتي براي بهتر شدن كسب وكار خود در حال ايجاد وب سايت هاي پويا  و پنل پيامك هستند كه كاربردهاي بيشتر ومتنوع تر و با بازده اي بالاتر به شكل قابل ملاحظه اي را دارند.

 

پنل پيام رسون در حال تبديل شدن به يك رويداد در تاريخ است ، بنابراين اگر شما مي خواهيد كسب و كار خود را به موفقيت بيشتر برسانيد و از نتيجه آن مطمئن باشيد نمايندگي پيامك شيراز اماده ارائه بهترينها به شماست.

رشد بازاريابي هاي مبتني بر موبايل

چند محصول در تاريخ بسيار ضروري بوده و مسير آن را عوض كرده است ، ماشين، تلويزيون، تلفن،كامپيوتر وموبايل ؛ تمام اين محصولات سالهاست كه تبديل به يك بخش حياتي از زندگي مردم شده است، اما تعداد گوشي هاي هوشمند دراين سالها به شكل باور نكردني افزايش داشته است.

ظهورگوشي هاي هوشمند به نحو چشمگيري تغيير كرده است وپيام كوتاه تبديل به يكي از ملزومات زندگي روزمره مردم شده است. پنل پيامك شيراز شما وكسب وكار شمارا درتاريخ ماندگار ميكند.

افزايش استفاده از گوشي هاي هوشمند

كاربران گوشي هوشمند، از گوشي خود با امار  150 بار در روز استفاده و مطالب آن را بررسي مي كنند، حال تصور كنيد باوجود ميليون ها گوشي هوشمند چه حجم عظيمي از اطلاعات و پيامك تبادل ميشوند، اين يعني  كه مردم هميشه "روشن"  و به روز هستند. بنابراين،شما  با داشتن يك  پنل اس ام اس واستفاده از آن، كسب و كار شما هر روز بيشتر از هر زمان ديگربراي  مشتريان  و مردم در دسترس است. در واقع اين  فرصتي براي  شماست كه مردم بيشتر وبيشتر شما را بشناسند . 51 درصد از تمام تلاش هاي بازاريابي ديجيتال در سال جاري براي بهينه سازي وب سايت هاي پويا صرف شده است و انتظار مي رود طي دو سال به 66 درصد افزايش يابد.

بنابراين، موفقيت كسب و كار شما با استفاده از پنل پيام كوتاه ،پنل پيام صوتي وحتي كارت ويزيت الكترونيكي تضمين شده است و بازده اي بالاي %۸۵ را براي شما دارد. با استفاده از يك شركت  حرفه اي ومتخصص (پنل اس ام اس شيراز) بهترين راه براي رسيدن به موفقيت و برقراري ارتباط با مردم است. زيبايي وقشنگي اينكار اين است كه مخاطبان شما هرگز از تلفن هايشان خيلي دور نيستند.

هنگامي كه به  پنل پيامكي براي بازاريابي  كسب و كار خود فكر مي كنيد، مهم است خواست ونياز مردم را در نظر بگيريد. اينكار از مزاياي زيادي برخوردار است كه مي توانيد مردم را به سمت خود جذب كنيد.

براي بازاريابي با  تلفن همراه شما بايد هميشه مشتري  و مردم را سررشته افكار خود قرار دهيد تا به  قله هاي پيشرفت و موفقيت برسيد.

كارشما بايد موثرو مختصر و هدفمند باشد. اينها سه اقدام عملي هستند. نمايندگي پيامك اينكار را براي شما انجام ميدهد تا فراگير شويد.

پنل پيامك شيراز اماده ارايه بهترين پيشنهادها به شماست          07137325725


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۳:۳۳ ] [ smsreson ]

پاسخ به پرسش هاي متداول مشتريان ما در مورد پنل اس ام اس پيام رسون

 

 

پنل اس ام اس شيراز

 

 

شركت ما در پنل اس ام اس خود ميخواهد كه ارسال پيامك انبوه را توامان با افزايش درصد موفقيت ارسال هاي شما تسهيل نمايد.

در اينجا به تعدادي از سوالات متداول مشتريان پنل پيامك شيراز پاسخ داده مي شود.

 • من خودم يك پيام كوتاه را ارسال كردم، اما هنوز آن را دريافت نكرده ام. چه اتفاقي مي افتد؟

ارسال پيامك و عدم دريافت آن توسط مشتري در سامانه پيامك شيراز با درصد بسيار پايين و نزديك به صفر اتفاق مي افتد و ما همواره در تلاشيم تا ميزان آن را به سمت صفر ميل دهيم.

اما اين موضوع ميتواند داراي علل متفاوتي باشد و راهكارهايي نيز توسط سامانه اس ام اس شيراز مطرح ميگردد.

علت اول) شماره مخاطب در بلك ليست مخابرات (ليست سياه مخابرات) قرار دارد. شما با ارسال پيامك عدد 1 به 8999 و يا تماس با شماره 09990 در همراه اول ويا عدد 2 به 5005 در ايرانسل همراه خود را در ليست سياه مخابراتي قرار داده ايد و امكان دريافت هرگونه تبليغات و يا پيام هاي مدرسه , دانشگاه و بانك وغيره را از خود سلب نموده ايد. شما ميتوانيد جهت دريافت پيامك ، خود را از ليست سياه خارج نموده و يا با خطوط خدماتي به مشتريان خود پيامك ارسال نماييد.

البته كليه ي هزينه هاي ارسال پيامك به بلك ليست به شما بازگردانده ميشود.

در حالت بعد به علت اختلال در اپراتور نيز امكان عدم ارسال وجود دارد و امري عادي در برخي مواقع مي باشد شما ميتوانيد برا مقابله با اين موضوع از خطوط ارسال 2000 استفاده نماييد كه فقط هزينه پيامك هاي موفق و دليور شده را از شما كسر مينمايد.

پنل پيام كوتاه كاربري و نمايندگي سامانه پيامك  شيراز داراي خط ارسال 200010003000 مي باشد كه هزينه كليه ارسال هاي ناموفق را باز ميگرداند.

 

 • عدم توانايي در افزودن شماره به پنل!!!!!  چرا اينطور است؟

در اين مورد بايد ابتدا فايل نمونه هر قسمت را در پنل ارسال انبوه پيامك ما دانلود نموده و فرمت فايل و نحوه ارايش ستون ها را با فايل خود مقايسه نماييد و در صورت عدم تطابق فايل خود را اصلاح نموده و مجددا بارگزاري نماييد لازم به ذكر است كه شما بايد به حجم فايل ارسالي نيز توجه نماييد.

 

 •  آيا مي توانم پيامي طولاني تر از 70 كاراكتر ارسال كنم؟

شما ميتوانيد پيامك هاي انبوه خود را با هر تعداد كاراكتري ارسال نماييد فقط توجه نماييد كه هر پيامك حاوي 70 كاراكتر ميباشد و بيشتر از آن به تعداد پيامك هاي شما اضافه ميگردد كه بالتبع در هزينه تبليغات پيامكيشما تاثير ميگزارد.

 

 • يك كلمه كليدي چيست؟

كلمات كليدي به شما كمك مي كند تا فهرست خود را از طريق تماس پيامكي انتخاب كنيد. شما احتمالا نمونه هايي از كلمات كليدي را از جهان مشاهده كرده ايد - مثل يك علامت كه به اين عنوان خوانده شده "متنJOIN به 500010706 براي دريافت به روز رساني پيامك ها و كوپن ها". در اين مثال JOIN كلمه كليدي است و 500010706 سرشماره است.

هر كسي كه كلمات كليدي خود را به سرشماره شما متصل مي كند، به صورت خودكار به ليست مخاطبين شما اضافه مي شود. آنها همچنين بلافاصله پاسخ خودكار دريافت مي كنند كه شما مي توانيد آن را ويرايش كنيد، متناسب با سازمان شما. تعجب نكنيد كه اين پاسخ سفارشي را شامل يك مبارزات بازاريابي كاملا خودكار كنيد؟ براي اطلاعات بيشتر تماس بگيريد يا چت كنيد!

 

 •  آيا مي توانم كد / كد كوتاهي (سرشماره ) را كه پيام از آن آمده است انتخاب كنم؟

متاسفانه، شما نميتوانيد كد كوتاهي را كه پيامهايتان به آنها ميرسد انتخاب كنيد، زيرا سيستم ما از يك كد كوتاه مشترك براي ارسال متون استفاده ميكند. شما مي توانيد يكي از شماره هاي  ما را اجاره و يا خريد كنيد.. با اين حال،دراستفاده از كد كوتاه براي ارسال متون گروهي، ما هميشه توصيه مي كنيم نام كسب و كار / سازمان خود را در خط موضوعي قرار دهيد تا در بالاي متن و در (پرانتز) مانند سرصفحه قرار گيرد.

 

پرسش هاي شما پاسخ داده شد؟ هنوز بيشتر؟ ما در اينجا براي كمك به شما هستيم، اگر شروع به كار يا بهتر شدن در بازاريابي متن باشد. چك كردن پايگاه  وب ما و يا تماس با مديران پشتيباني مشتريان ما براي دريافتكمك پيشنهاد ميشود . ما عاشق ساختن يك تفاوت براي كسب و كار شما هستيم!


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۵۶:۱۴ ] [ smsreson ]

بازاريابي پيامكي

اصطلاح بازاريابي پيامكي نبايد گيج كننده باشد! در اينجا در پنل اس ام اس پيام رسون ما تلاش مي كنيم تابازاريابي اس ام اسي را ساده درك كنيم و حتي ساده تر از آن استفاده كنيم!  ابتدا در مقالات اوليه ما دربارهكلمات كليدي و MMS صحبت كرديم، در حال حاضر به كدهاي كوتاه نگاه مي كنيم - چه هستند، چرا آنها مفيد هستند، و چگونه بر روي تلاش هاي بازاريابي پيامكي تاثير مي گذارند.

 

پيام كوتاه  كدكوتاه چيست؟

پنل اس ام اس

 

اگر علامتي را مي بينيد كه چيزي شبيه اين است، "ارسال متن 'سلامت' به شماره 50001400 براي اشتراك" يك كد كوتاه را در عمل مشاهده كرده ايد. در اينجا، 'سلامت' كلمه كليدي است و 50001400 كد كوتاه است. معمولا كدهاي كوتاه يك شماره آسان براي يادآوري هستند. در برخي موارد، آنها مي توانند سفارشي براي تلفظ يك كلمه خاص باشند. مصرف كنندگان نبايد هيچ دليلي براي يادآوري يك كد كوتاه مناسب نداشته باشند.

 

يك كد كوتاه مشترك چيست؟

هنگامي كه شما براي يك سرويس پيام كوتاه مانند پنل پيامك پيام رسون ثبت نام مي كنيد، به شما يكي از كدهاي كوتاه اشتراكي ما اختصاص داده مي شود. كسب و كار چندگانه ممكن است از همان كد كوتاه استفاده كند، اما سيستم پيام ده پيام رسون تضمين مي كند كه متون شما در صندوق ورودي شما قرار گيرند. اگر ميخواهيد ليست خود را رشد دهيد،  يك كلمه كليدي منحصر به فرد را امتحان كنيد. فقط يكي از مشتريان ما مي تواند از يك كليد واژه منحصر به فرد داده شده در يك كد كوتاه مشترك استفاده كند. نمايندگي پيامكپيام رسون به آساني  بررسي ميكند كه آيا كليد مورد نظري كه شما مي خواهيد هنوز هم در دسترس است يا خير. كدهاي كوتاه اشتراكي براي سازمان ها جذاب هستند، زيرا هزينه راه هاي بازاريابي پيام كوتاه را كاهش مي دهندو شما نيازي به خريد يك عدد براي شروع برنامه پيام كوتاه خود نداريد.

 

يك كد كوتاه اختصاصي چيست؟

كلمات كليدي مي تواند استراتژي بازاريابي و مشتري مداري شما را تغيير دهند، اما اگر شما چيزي فوق العاده عادي مانند "فروش" كه احتمالا در يك كد كوتاه مشترك موجود نخواهد بود را مي خواهيد. كدهاي كوتاه اختصاصي اين مشكل را حل مي كند؛ آنها شما را قادر ميسازند تا يك شماره را به طور انحصاري  استفاده  كنيد - و از كلمات كليدي كه دوست داريد استفاده كنيد. كدهاي كوتاه اختصاصي، زمان و پول را براي شما ايمن نگه مي دارند و براي استفاده در موارد خاص مطمئن هستند. تيم پنل اس ام اس شيراز داراي سالها تجربه براي كمك به مشتريان درراه اندازي مبارزات بازاريابي اختصاصي تلفن همراه است و ما مي توانيم در هر مرحله از اين راه به شما كمك كنيم، اگر اين بهترين انتخاب براي شماست.

 

آيا شروع به بازاريابي پيامكي كرده ايد؟

مطمئن نيستيد كه گزينه كد كوتاه براي شما مناسب است؟ مديران پشتيباني مشتري پنل پيامك شيرازمتخصصاني هستند كه در كمك به كسب و كارها مسير صحيح پيش رو را پيدا مي كنند. اگر شما آماده صحبت كردن هستيد، با ما تماس بگيريد 07137325725  و يا پنل كاربري پيامك و پنل نمايندگي پيامك  ما را در حال حاضر بررسي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۹:۰۷ ] [ smsreson ]

بازاريابي پيامكي

اصطلاح بازاريابي پيامكي نبايد گيج كننده باشد! در اينجا در پنل اس ام اس پيام رسون ما تلاش مي كنيم تابازاريابي اس ام اسي را ساده درك كنيم و حتي ساده تر از آن استفاده كنيم!  ابتدا در مقالات اوليه ما دربارهكلمات كليدي و MMS صحبت كرديم، در حال حاضر به كدهاي كوتاه نگاه مي كنيم - چه هستند، چرا آنها مفيد هستند، و چگونه بر روي تلاش هاي بازاريابي پيامكي تاثير مي گذارند.

 

پيام كوتاه  كدكوتاه چيست؟

پنل اس ام اس

 

اگر علامتي را مي بينيد كه چيزي شبيه اين است، "ارسال متن 'سلامت' به شماره 50001400 براي اشتراك" يك كد كوتاه را در عمل مشاهده كرده ايد. در اينجا، 'سلامت' كلمه كليدي است و 50001400 كد كوتاه است. معمولا كدهاي كوتاه يك شماره آسان براي يادآوري هستند. در برخي موارد، آنها مي توانند سفارشي براي تلفظ يك كلمه خاص باشند. مصرف كنندگان نبايد هيچ دليلي براي يادآوري يك كد كوتاه مناسب نداشته باشند.

 

يك كد كوتاه مشترك چيست؟

هنگامي كه شما براي يك سرويس پيام كوتاه مانند پنل پيامك پيام رسون ثبت نام مي كنيد، به شما يكي از كدهاي كوتاه اشتراكي ما اختصاص داده مي شود. كسب و كار چندگانه ممكن است از همان كد كوتاه استفاده كند، اما سيستم پيام ده پيام رسون تضمين مي كند كه متون شما در صندوق ورودي شما قرار گيرند. اگر ميخواهيد ليست خود را رشد دهيد،  يك كلمه كليدي منحصر به فرد را امتحان كنيد. فقط يكي از مشتريان ما مي تواند از يك كليد واژه منحصر به فرد داده شده در يك كد كوتاه مشترك استفاده كند. نمايندگي پيامكپيام رسون به آساني  بررسي ميكند كه آيا كليد مورد نظري كه شما مي خواهيد هنوز هم در دسترس است يا خير. كدهاي كوتاه اشتراكي براي سازمان ها جذاب هستند، زيرا هزينه راه هاي بازاريابي پيام كوتاه را كاهش مي دهندو شما نيازي به خريد يك عدد براي شروع برنامه پيام كوتاه خود نداريد.

 

يك كد كوتاه اختصاصي چيست؟

كلمات كليدي مي تواند استراتژي بازاريابي و مشتري مداري شما را تغيير دهند، اما اگر شما چيزي فوق العاده عادي مانند "فروش" كه احتمالا در يك كد كوتاه مشترك موجود نخواهد بود را مي خواهيد. كدهاي كوتاه اختصاصي اين مشكل را حل مي كند؛ آنها شما را قادر ميسازند تا يك شماره را به طور انحصاري  استفاده  كنيد - و از كلمات كليدي كه دوست داريد استفاده كنيد. كدهاي كوتاه اختصاصي، زمان و پول را براي شما ايمن نگه مي دارند و براي استفاده در موارد خاص مطمئن هستند. تيم پنل اس ام اس شيراز داراي سالها تجربه براي كمك به مشتريان درراه اندازي مبارزات بازاريابي اختصاصي تلفن همراه است و ما مي توانيم در هر مرحله از اين راه به شما كمك كنيم، اگر اين بهترين انتخاب براي شماست.

 

آيا شروع به بازاريابي پيامكي كرده ايد؟

مطمئن نيستيد كه گزينه كد كوتاه براي شما مناسب است؟ مديران پشتيباني مشتري پنل پيامك شيرازمتخصصاني هستند كه در كمك به كسب و كارها مسير صحيح پيش رو را پيدا مي كنند. اگر شما آماده صحبت كردن هستيد، با ما تماس بگيريد 07137325725  و يا پنل كاربري پيامك و پنل نمايندگي پيامك  ما را در حال حاضر بررسي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۰:۴۸ ] [ smsreson ]

كار از راه دور در چالش با اعداد

 

ما يك تيم از كاركنان راه دور (teleworking) در پنل اس ام اس شيراز هستيم و معتقدان سرسخت مزاياي يك سيستم كسب و كار از راه دور. بر اساس يك مطالعه در سال 2017، 43 درصد از آمريكايي ها حداقل مدت زمان كار خود را از راه دور گزارش مي دهند، كه از سال 2012 به ميزان 4 درصد افزايش يافته است، بنابراين ما تنها در حمايت از اين نوع فرهنگ كار نيستيم.

 

مزاياي متعددي براي يك سيستم كسب وكار از راه دور وجود دارد كه كاتاليزوري براي رشد صنعت در طول زمان به شمار مي آيد. انعطاف پذيري خاصي را ارائه مي دهد و اغلب نشان داده شده است كه به كاركنان شادتر منجر مي شود. و فراتر از آن، صرفه جويي در وقت و هزينه كاركنان است ،  اما دقيقا چقدر؟ با استفاده از داده هاي ميانگين و هزينه رفت و برگشت، ما قادر به برآورد ميزان صرفه جويي كار تمام وقت از راه دورهستيم و ميزان قابل توجه 50٪ از زمان كاركنان به صورت سالانه در شهرهاي مختلف ايالات متحده  را ميتوان صرفه جويي كرد.

فقط با توجه به هزينه مصرف سوخت بر اساس ميانگين زمان رفت و آمد، كاركنان مي توانند هر ساله ميزان قابل توجهي را صرفه جويي كنند، حتي كساني كه فقط 50% از كار خود را به صورت راه دور انجام مي دهند. كاركنان در آتلانتا، گرجستان، بزرگترين صرفه جويي در هزينه را مي بينند - رفت و آمد آنها حذف مي شود، كاركنان تمام وقت از راه دور به ميزان 555 دلار در سال و 278 دلار براي كساني كه تنها 50% از كار خود را از راه دور انجام مي دهند. اين فقط يكي از صرفه جويي هاي زيادي است كه مي تواند از كار در راه دور  منجر شود. كاركنان همچنين نگران نيستند كه قهوه را ناديده بگيرند و حتي مجبور نيستند هر ساله لباسهاي مختلف را خريداري كنند.

 

حتي شگفت انگيزتر از مقدار دلار صرفه جويي شده دركار از راه دور  از بين بردن رفت و آمد و صرفه جويي در وقت است. كاركنان تمام وقت از راه دور در شهر نيويورك صرفه جويي اي در حدود 343 ساعت در سال (كه دو هفته است!) بدون نياز به رفت و آمد، و كساني كه  50٪  از راه دور كار مي كنند، 50٪ از زمان حدود 172 ساعت است. اينها ساعاتي است كه كاركنان مي توانند به جاي اينكه از راه بزرگراه ها يا حمل و نقل عمومي استفاده كنند، علاقه هاي بيشتري را دنبال كنند. همچنين مشخص شده است كه كاركنان در صورتي كه مجبور به رفت و آمد نباشند، داراي ساعت كار طولاني تري مي شوند.

 

بعد از ديدن هزينه ها و صرفه جويي در وقت و هزينه هاي كارحضوري و كار از راه دور، به نظر مي رسد كه يك كارآموز حرفه اي هستيد كه توانايي كار از راه دور را دنبال مي كند. به عنوان مثال پاداش اضافي، در دفتر نسبت به حقوق از راه دور بسيار قابل مقايسه است، با استفاده از داده هاي حقوق و دستمزد از Glassdoorو FlexJobs، ما حقوق و دستمزد كار حضوري و كار از راه دور مشاغل پركاربرد را مقايسه نموديم. به طرز شگفتآوري، برخي از حرفه هاي سنتي مانند آموزش، در كار از راه دور درامد بالاتري را براي شما به ارمغان مي آورد.

 

پنل اس ام اس شيراز

 

در گذشته يكي از نقاط ضعف موقعيت كار از راه دور ممكن است احساس تنهايي يا عدم همكاري با همكاران خود باشد، اما با بسياري از برنامه ها و ابزارهايي كه امروز براي كاركنان راه دور استفاده مي شود، مي توانيد احساس كنيد كه در آن محيط هستيد. اسكايپ و Slack ليستي از ابزارهاي ارتباطي و برنامه هايي هستند كه اغلب توسط كاركنان راه دور استفاده شده است  آمارها نشان مي دهند كه 56 درصد از شركت ها از اسكايپ و 45 درصد از آنها از اسلك استفاده مي كنند.

با پيشرفت ابزار ارتباطي و برنامه ها، صنعت كار از راه دور همچنان رشد مي كند. در سال 2016، كاركنان ايالات متحده به طور متوسط ​​3.13 ساعت از راه دور در هر روز كار مي كردند، كه افزايشي به ميزان 2.64 ساعت نسبت به 10 سال پيش را  نشان مي دهد.

به نظر مي رسد زنان از مزاياي كار از راه دور بيشتر از مردان استفاده مي كنند، كه 23.5 درصد از زنان شاغل در سال 2016 از راه دور كار مي كنند، در مقايسه با 21.5 درصد مردان.

همانطور كه صنعت كار از راه دور همچنان رشد مي كند، علاقه ي جستجو براي شغل هايي است كه از راه دور هستند را در سايت هاي جستجوي شغلي مشاهده مي نماييم. بيشتر آمريكايي ها آماده هستند تا رفت و آمدهاي خود را از بين ببرند و از راه دور كار كنند.

به طور خلاصه اين صنعت در حال پيشرفت هست و زمان آن رسيده است كه امور خود را به صورت الكترونيكي در دنياي الكترونيك انجام دهيم.

پنل پيامك شيراز بهترين ها را براي شما آرزومند است .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۴:۳۸ ] [ smsreson ]

بازاريابي پيامكي براي حسابداران و شركت هاي مالياتي

 

 

بازاريابي پيامكي براي حسابداران و شركت هاي مالياتي

 

آيا شما در تلاش براي پيدا كردن كسب و كار جديد براي شركت حسابداري خود مي باشيد؟ مشكلي با مشترياني داريد كه قرار ملاقات هاي خود را از دست مي دهند ؟ شايد شما فقط نياز به يك رويكرد جديد براي حفظ كاركنان داريد؟ يك پاسخ آسان، موثر و مقرون به صرفه براي همه ، بازاريابي پيامكي  يا بازاريابي SMS(بازاريابي اس ام اس)مي باشد.

بازاريابي پيام كوتاه يكي از بهترين روش هاي موجود جهت اطمينان از خوانده شدن پيام هاي شماست. اين آمار را بررسي كنيد:

90 درصد از متن ها در طي 3 دقيقه از دريافت خوانده مي شود.

97٪ از متون بازاريابي اس ام اسي باز و خوانده، در مقايسه با حدود 10٪ از ايميل هاي بازاريابي!

علاوه بر اين، هزينه كمپين هاي پيام كوتاه كم است - به اندازه 70 ريال براي هر اس ام اس ارسال شده درپنل پيام كوتاه شيراز به صورت ارسال محور .

در اين راهنما ما به طور خلاصه به بررسي برخي از چالش هاي بازاريابي در صنعت حسابداري مي پردازيم. سپس برخي از ايده ها را براي چگونگي استفاده حسابداران و شركت هاي مالياتي از بازاريابي اس ام اس بيان ميكنيم تا به برخي از اين چالش ها برسيم و در بازار رقابتي موفق شويم. سرانجام پيشنهاداتي براي ساخت يك ليست مشترك ارائه خواهيم داد.

 

چالش هاي بازاريابي

در سال 2015، 530 شركت تحقيقاتي Hinge ، 530 شركت را مورد بررسي قرار دادد و تحقيقاتي را درمورد چالش هاي 5 گانه كسب و كار درصنعت حسابداري و خدمات مالي منتشر كرد. در ماه نوامبر، شركت حسابداري امروز بينش هايي را براي سال 2017 براساس ورودي بيش از 800 حسابدار، CPA و متخصصين مالياتي ارائه كرد. در اينجا برخي از مباحث هاي اصلي ارائه مي گردد:

 

 1. پيشرفت در تكنولوژي راه حل هاي خودكار و رويكرد جامع تر سيستم ها به اشتراك گذاري اطلاعات، باعث مي شود شركت هاي حسابداري براي آينده سازگار شوند و روندشان را ساده تر كنند.
 2. مشتريان هوشمندتر و باهوشتر، افرادي كه در خدمات حسابداري هستند، فناوري را در بر ميگيرند و خواستار خدمات گسترده تر و انتظار ارتباطات بهتر و سريعتر هستند. اين بدان معناست كه براي جذب و نگهداري كسب و كار جديد شركت ها بايد اوراق بهادار خود را به گونۀ خدمات ويژه و يا مشاوره اي گنجانده باشند. همچنين به اين معني است كه آنها بايد ارتباطات مشتري را بهبود بخشد.
 3. افراد با هوش پايين تر. خروج جمعي كودك بومر باعث ايجاد رقابت براي به دست آوردن و حفظ استعدادهاي برتر مي شود، كه به اين معني است كه مشاركت كاركنان اهميت زيادي دارد.

 

ايده هاي بازاريابي SMS براي حسابداران

اگر شما بين خطوط با ما همرا بوديد ، قبلا حدس زديد كه بازاريابي پيام كوتاه ممكن است يك ابزار خوب براي مقابله با اين چالش ها باشد. اما چگونه از آن استفاده كنيد ؟ خوب، ما چند ايده داريم، بنابراين در ادامه مطلب مي خوانيم.

 

ايده هاي ارسال پيامك انبوه براي مشتريان فردي:

 • ارسال يادآوري هاي قرار ملاقات
 • يك شمارش معكوس براي مهلت ثبت ماليات در ماه آخر با يك سري پيام هاي متني ارائه كنيد.
 • ارسال به روز رساني وضعيت ماليات به طوري كه مشتريان وضعيت خود را بدانند.
 • اجازه دهيد مردم زماني كه بازپرداخت خود را آماده مي دانند. شما همچنين مي توانيد پيش بيني هاي نقدي را در مورد بازپرداخت ماليات ارائه دهيد

 

ايده هاي ارسال پيام براي مشتريان تجاري:

 • ارسال يادآوري هاي مربوط به كارهاي حسابداري تكراري مانند ضبط معاملات، رسيدگي ها و رديابي حساب هاي قابل پرداخت و دريافتي
 • مشتريان در مورد ماليات هاي اشتغال، بازپرداخت اطلاعات و ديگر نيازهاي مالياتي متمركز ميشوند
 • يادآوري پيمانكاران مستقل از مسئوليت خود براي پرداخت ماليات برآورد شده سه ماهه

 

 برخي ديگر از ايده هاي عالي براي متون اس ام اس ها:

 • راهنمايي هاي رايگان در مورد برنامه ريزي مالي و روش هاي صرفه جويي در پول را ارائه دهيد. اين نوع ارزش افزوده يك راه عالي براي حفظ مشتريان است
 • لينك هاي مربوط به محتواي اطلاع رساني مربوط به ماليات، مانند وبينارها و چگونگي فيلم ها، براي كمك به رفع نگراني رايج.
 • متن پيامك در مورد خدمات جديد و قابليت هاي پلت فرم براي دريافت سريع كلمه
 • پيامك هاي كوتاه ارسالي در ارتباطات داخلي خود را به عنوان يك تاكتيك اضافي براي تعامل با كاركنان و پيوستن به كاركنان حسابداري خوب قرار دهيد.
 • از اس ام اس براي در تماس بودن با مشتريان خود در خارج از فصل ماليات باقي بمانيد.
 • براي ارجاعات درخواست كنيد نوع گويش يكي از روش هاي اصلي شركت هاي تجاري است كه كسب و كار جديدي را ايجاد مي كنند و يك پيام متني مي تواند اين گفتگو را سريعا شروع كند.
 • پيامك كوتاه در مورد به روز رساني سياست هاي مالياتي ويا اخبار، به ويژه مواردي كه مشتريان شما در نظر دارندكه از نظر منافع مادي آن ها را در جريان قرار دهيد.
 • در نهايت، از آنجا كه كليه اطلاعات مشتريان در پرونده شما قرار دارد، مي توانيد از تبريك تولد بگوييد.

 

نحوه جذب مشتركين

اكنون كه شما يك ايده را در مورد نحوه بازاريابي SMS براي حسابداران داريد ، وظيفه جمع آوري مشتركين باقي مي ماند. پنل اس ام اس شيراز اين موضوع را ساده كرده است، چه شما در حال ايجاد يك ليست از مشتريان موجود باشيد و چه از ابتدا شروع كنيد.

 

اولين قدم اين است كه فرايند ثبت نام سريع را براي نسخه آزمايشي 14 روزه پنل اس ام اس رايگان شيراز تكميل كنيم - هيچ كارت اعتباري مورد نياز نيست. از قسمت دفترچه تلفن پنل پيام كوتاه شيراز، شما به راحتي مي توانيد مخاطبين را از اكسل وارد كنيد يا آنها را به صورت دستي اضافه كنيد.

 

در اينجا چگونگي تبديل مشتريان موجود به مشتركين را شرح مي دهيم:

 

 • يك پيامك كوتاه انبوه را كه كمپين جديد را اعلام مي كند بنويسيد و آن را به مشتريان خود ارسال كنيد. يك لينك يا راه ارتباطي براي مردم براي تأييد علاقه خود اضافه كنيد.
 • افزودن پيام به پيام هاي كاربر موجود، مانند يادآوري خودكار در مورد ماليات و مهلت
 • كمپين پيام كوتاه جديد خود را براي مشتريان فعلي كه براي قرار ملاقات به آنجا مي روند، متمركز كنيد.

شما همچنين مي توانيد از كلمات كليدي براي به دست آوردن مشتريان جديد استفاده كنيد. پنل پيامك رايگان آزمايشي ما با يك كلمه كليدي سفارشي در اختيار شماست. هنگامي كه افراد كلمه كليدي خود را مي دانند، مي توانند آن را به كد كوتاه 500010706 يا شماره اختصاصي منحصر به فرد شما ارسال كنند تا مشترك شوند.

 

اكثر كمپين هاي بازاريابي اس ام اس از اين ساختار اساسي براي پيامك هاي كوتاه انتخابي استفاده مي كنند:

 متن [كليد واژه] به [كد كوتاه] براي [پيشنهاد]. بنابراين، براي مثال، شما ممكن است چيزي شبيه به اين داشته باشيد:

 

متن "شركت حسابداري ......" به 500010706 براي نكات و نكات مالياتي رايگان و يادآوري

 

در اينجا نحوه استفاده از اين گزينه براي دريافت مشتركين جديد وجود دارد:

 

 • پيام انتخاب خود را به طور برجسته در رسانه هاي اجتماعي مشخص كنيد و پيروان خود را براي به اشتراك گذاشتن تشويق كنيد.
 • استفاده از تبليغات اس ام اسي
 • ايجاد يك مسابقه پيامكي با جوايز براي مشتريان و يا كاركناني كه تازه ترين مشتركين را هدايت مي كنند

در صورتي كه مشترك شوند، مشتريان جديد را تخفيف در ماليات و خدمات حسابداري ارائه دهيد.

 • امضاي ايميل شركت خود را به روزرساني كنيد تا كلمه كليدي شما را شامل شود (اين در واقع ميتواند مشتريهاي موجود را نيز تبديل كند)
 • كلمه كليدي و CTA خود را در كارت هاي كسب و كار خود وارد كنيد.
 • كادر تأييد انتخاب را در فرم هاي دريافت جديد مشتري قرار دهيد.
 • جزئيات را به پست صوتي خود و پيام در حالت انتظار اضافه كنيد.
 • ايجاد فضا در وب سايت خود  كه در آن شما مي توانيد دعوت به مشتركين جديد قرار دهيد. پلت فرم ما اجازه مي دهد تا شما به سرعت ايجاد چنين دعوت با تصاوير ثبت نام وب و فرم ثبت نام وب (تاييد تيم تطابق مورد نياز براي دوم). بازديدكنندگان ثبت نام به طور خودكار به فهرستي كه شما مشخص مي كنيد اضافه مي شوند.

 

پنل پيامك رايگان ما را به صورت آزمايشي امتحان كنيد

در پنل اس ام اس شيراز، ما اس ام اس بازاريابي و تبليغات اس ام اسي را ساده كرده ايم. اگر آماده باشيد كه چگونه پيامهاي متني ميتوانند به كسب و كار حسابداري شما كمك كنند، ما آماده هستيم تا به شما نشان دهيم كه چقدر بي رقيب خواهيد بود.

 

كمپين تبليغات پيام كوتاه و اس ام اس بعدي شما اينجا شروع مي شود....

اين ساده است فقط به خودتان ايمان بياوريد!


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۰:۱۳ ] [ smsreson ]

بازاريابي پيامكي براي حسابداران و شركت هاي مالياتي

 

 

بازاريابي پيامكي براي حسابداران و شركت هاي مالياتي

 

آيا شما در تلاش براي پيدا كردن كسب و كار جديد براي شركت حسابداري خود مي باشيد؟ مشكلي با مشترياني داريد كه قرار ملاقات هاي خود را از دست مي دهند ؟ شايد شما فقط نياز به يك رويكرد جديد براي حفظ كاركنان داريد؟ يك پاسخ آسان، موثر و مقرون به صرفه براي همه ، بازاريابي پيامكي  يا بازاريابي SMS(بازاريابي اس ام اس)مي باشد.

بازاريابي پيام كوتاه يكي از بهترين روش هاي موجود جهت اطمينان از خوانده شدن پيام هاي شماست. اين آمار را بررسي كنيد:

90 درصد از متن ها در طي 3 دقيقه از دريافت خوانده مي شود.

97٪ از متون بازاريابي اس ام اسي باز و خوانده، در مقايسه با حدود 10٪ از ايميل هاي بازاريابي!

علاوه بر اين، هزينه كمپين هاي پيام كوتاه كم است - به اندازه 70 ريال براي هر اس ام اس ارسال شده درپنل پيام كوتاه شيراز به صورت ارسال محور .

در اين راهنما ما به طور خلاصه به بررسي برخي از چالش هاي بازاريابي در صنعت حسابداري مي پردازيم. سپس برخي از ايده ها را براي چگونگي استفاده حسابداران و شركت هاي مالياتي از بازاريابي اس ام اس بيان ميكنيم تا به برخي از اين چالش ها برسيم و در بازار رقابتي موفق شويم. سرانجام پيشنهاداتي براي ساخت يك ليست مشترك ارائه خواهيم داد.

 

چالش هاي بازاريابي

در سال 2015، 530 شركت تحقيقاتي Hinge ، 530 شركت را مورد بررسي قرار دادد و تحقيقاتي را درمورد چالش هاي 5 گانه كسب و كار درصنعت حسابداري و خدمات مالي منتشر كرد. در ماه نوامبر، شركت حسابداري امروز بينش هايي را براي سال 2017 براساس ورودي بيش از 800 حسابدار، CPA و متخصصين مالياتي ارائه كرد. در اينجا برخي از مباحث هاي اصلي ارائه مي گردد:

 

 1. پيشرفت در تكنولوژي راه حل هاي خودكار و رويكرد جامع تر سيستم ها به اشتراك گذاري اطلاعات، باعث مي شود شركت هاي حسابداري براي آينده سازگار شوند و روندشان را ساده تر كنند.
 2. مشتريان هوشمندتر و باهوشتر، افرادي كه در خدمات حسابداري هستند، فناوري را در بر ميگيرند و خواستار خدمات گسترده تر و انتظار ارتباطات بهتر و سريعتر هستند. اين بدان معناست كه براي جذب و نگهداري كسب و كار جديد شركت ها بايد اوراق بهادار خود را به گونۀ خدمات ويژه و يا مشاوره اي گنجانده باشند. همچنين به اين معني است كه آنها بايد ارتباطات مشتري را بهبود بخشد.
 3. افراد با هوش پايين تر. خروج جمعي كودك بومر باعث ايجاد رقابت براي به دست آوردن و حفظ استعدادهاي برتر مي شود، كه به اين معني است كه مشاركت كاركنان اهميت زيادي دارد.

 

ايده هاي بازاريابي SMS براي حسابداران

اگر شما بين خطوط با ما همرا بوديد ، قبلا حدس زديد كه بازاريابي پيام كوتاه ممكن است يك ابزار خوب براي مقابله با اين چالش ها باشد. اما چگونه از آن استفاده كنيد ؟ خوب، ما چند ايده داريم، بنابراين در ادامه مطلب مي خوانيم.

 

ايده هاي ارسال پيامك انبوه براي مشتريان فردي:

 • ارسال يادآوري هاي قرار ملاقات
 • يك شمارش معكوس براي مهلت ثبت ماليات در ماه آخر با يك سري پيام هاي متني ارائه كنيد.
 • ارسال به روز رساني وضعيت ماليات به طوري كه مشتريان وضعيت خود را بدانند.
 • اجازه دهيد مردم زماني كه بازپرداخت خود را آماده مي دانند. شما همچنين مي توانيد پيش بيني هاي نقدي را در مورد بازپرداخت ماليات ارائه دهيد

 

ايده هاي ارسال پيام براي مشتريان تجاري:

 • ارسال يادآوري هاي مربوط به كارهاي حسابداري تكراري مانند ضبط معاملات، رسيدگي ها و رديابي حساب هاي قابل پرداخت و دريافتي
 • مشتريان در مورد ماليات هاي اشتغال، بازپرداخت اطلاعات و ديگر نيازهاي مالياتي متمركز ميشوند
 • يادآوري پيمانكاران مستقل از مسئوليت خود براي پرداخت ماليات برآورد شده سه ماهه

 

 برخي ديگر از ايده هاي عالي براي متون اس ام اس ها:

 • راهنمايي هاي رايگان در مورد برنامه ريزي مالي و روش هاي صرفه جويي در پول را ارائه دهيد. اين نوع ارزش افزوده يك راه عالي براي حفظ مشتريان است
 • لينك هاي مربوط به محتواي اطلاع رساني مربوط به ماليات، مانند وبينارها و چگونگي فيلم ها، براي كمك به رفع نگراني رايج.
 • متن پيامك در مورد خدمات جديد و قابليت هاي پلت فرم براي دريافت سريع كلمه
 • پيامك هاي كوتاه ارسالي در ارتباطات داخلي خود را به عنوان يك تاكتيك اضافي براي تعامل با كاركنان و پيوستن به كاركنان حسابداري خوب قرار دهيد.
 • از اس ام اس براي در تماس بودن با مشتريان خود در خارج از فصل ماليات باقي بمانيد.
 • براي ارجاعات درخواست كنيد نوع گويش يكي از روش هاي اصلي شركت هاي تجاري است كه كسب و كار جديدي را ايجاد مي كنند و يك پيام متني مي تواند اين گفتگو را سريعا شروع كند.
 • پيامك كوتاه در مورد به روز رساني سياست هاي مالياتي ويا اخبار، به ويژه مواردي كه مشتريان شما در نظر دارندكه از نظر منافع مادي آن ها را در جريان قرار دهيد.
 • در نهايت، از آنجا كه كليه اطلاعات مشتريان در پرونده شما قرار دارد، مي توانيد از تبريك تولد بگوييد.

 

نحوه جذب مشتركين

اكنون كه شما يك ايده را در مورد نحوه بازاريابي SMS براي حسابداران داريد ، وظيفه جمع آوري مشتركين باقي مي ماند. پنل اس ام اس شيراز اين موضوع را ساده كرده است، چه شما در حال ايجاد يك ليست از مشتريان موجود باشيد و چه از ابتدا شروع كنيد.

 

اولين قدم اين است كه فرايند ثبت نام سريع را براي نسخه آزمايشي 14 روزه پنل اس ام اس رايگان شيراز تكميل كنيم - هيچ كارت اعتباري مورد نياز نيست. از قسمت دفترچه تلفن پنل پيام كوتاه شيراز، شما به راحتي مي توانيد مخاطبين را از اكسل وارد كنيد يا آنها را به صورت دستي اضافه كنيد.

 

در اينجا چگونگي تبديل مشتريان موجود به مشتركين را شرح مي دهيم:

 

 • يك پيامك كوتاه انبوه را كه كمپين جديد را اعلام مي كند بنويسيد و آن را به مشتريان خود ارسال كنيد. يك لينك يا راه ارتباطي براي مردم براي تأييد علاقه خود اضافه كنيد.
 • افزودن پيام به پيام هاي كاربر موجود، مانند يادآوري خودكار در مورد ماليات و مهلت
 • كمپين پيام كوتاه جديد خود را براي مشتريان فعلي كه براي قرار ملاقات به آنجا مي روند، متمركز كنيد.

شما همچنين مي توانيد از كلمات كليدي براي به دست آوردن مشتريان جديد استفاده كنيد. پنل پيامك رايگان آزمايشي ما با يك كلمه كليدي سفارشي در اختيار شماست. هنگامي كه افراد كلمه كليدي خود را مي دانند، مي توانند آن را به كد كوتاه 500010706 يا شماره اختصاصي منحصر به فرد شما ارسال كنند تا مشترك شوند.

 

اكثر كمپين هاي بازاريابي اس ام اس از اين ساختار اساسي براي پيامك هاي كوتاه انتخابي استفاده مي كنند:

 متن [كليد واژه] به [كد كوتاه] براي [پيشنهاد]. بنابراين، براي مثال، شما ممكن است چيزي شبيه به اين داشته باشيد:

 

متن "شركت حسابداري ......" به 500010706 براي نكات و نكات مالياتي رايگان و يادآوري

 

در اينجا نحوه استفاده از اين گزينه براي دريافت مشتركين جديد وجود دارد:

 

 • پيام انتخاب خود را به طور برجسته در رسانه هاي اجتماعي مشخص كنيد و پيروان خود را براي به اشتراك گذاشتن تشويق كنيد.
 • استفاده از تبليغات اس ام اسي
 • ايجاد يك مسابقه پيامكي با جوايز براي مشتريان و يا كاركناني كه تازه ترين مشتركين را هدايت مي كنند

در صورتي كه مشترك شوند، مشتريان جديد را تخفيف در ماليات و خدمات حسابداري ارائه دهيد.

 • امضاي ايميل شركت خود را به روزرساني كنيد تا كلمه كليدي شما را شامل شود (اين در واقع ميتواند مشتريهاي موجود را نيز تبديل كند)
 • كلمه كليدي و CTA خود را در كارت هاي كسب و كار خود وارد كنيد.
 • كادر تأييد انتخاب را در فرم هاي دريافت جديد مشتري قرار دهيد.
 • جزئيات را به پست صوتي خود و پيام در حالت انتظار اضافه كنيد.
 • ايجاد فضا در وب سايت خود  كه در آن شما مي توانيد دعوت به مشتركين جديد قرار دهيد. پلت فرم ما اجازه مي دهد تا شما به سرعت ايجاد چنين دعوت با تصاوير ثبت نام وب و فرم ثبت نام وب (تاييد تيم تطابق مورد نياز براي دوم). بازديدكنندگان ثبت نام به طور خودكار به فهرستي كه شما مشخص مي كنيد اضافه مي شوند.

 

پنل پيامك رايگان ما را به صورت آزمايشي امتحان كنيد

در پنل اس ام اس شيراز، ما اس ام اس بازاريابي و تبليغات اس ام اسي را ساده كرده ايم. اگر آماده باشيد كه چگونه پيامهاي متني ميتوانند به كسب و كار حسابداري شما كمك كنند، ما آماده هستيم تا به شما نشان دهيم كه چقدر بي رقيب خواهيد بود.

 

كمپين تبليغات پيام كوتاه و اس ام اس بعدي شما اينجا شروع مي شود....

اين ساده است فقط به خودتان ايمان بياوريد!


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۶:۰۴ ] [ smsreson ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By iranblag :.

درباره وبلاگ

سامانه پيام كوتاه ((پيام رسون)) سامانه پيام كوتاه رايگان و نمايندگي سامانه پيام كوتاه در سايت پيام رسون
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب